Gabinet stomatologiczny

Zespół stworzony przez Marzenę Andrzejuk-Sawicką w Centrum Endodoncji Mikroskopowej i Stomatologii Estetycznej wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Pacjentów w zakresie szeroko pojętej stomatologii. Skutecznie i bezboleśnie leczymy zarówno dorosłych, jak również dzieci.

W świetnie wyposażonym, dostępnym dla osób niepełnosprawnych, gabinecie stomatologicznym usytuowanym na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc. Aby czas w poczekalni się nie dłużył, udostępniamy bezpłatne Wi-Fi, co cieszy zwłaszcza Najmłodszych.

Klinika stomatologiczna M-DENTICA z wyjątkową ofertą dla mieszkańców Białegostoku

Specjaliści z M-DENTICA Białystok każdego dnia z dużym zaangażowaniem świadczą usługi z niemal wszystkich dziedzin stomatologii;

są wśród nich:Zabieg przeprowadzany przez specjalistę wraz z asystą

Ogromną wagę przykładamy do profilaktyki.

Gabinet dentystyczny – kilka słów o wyposażeniu

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wyposażeniem naszego gabinetu stomatologicznego, dzięki któremu proces leczenia zębów oraz przywracanie pięknego uśmiechu  jest dziś wyjątkowo skuteczne, szybkie i precyzyjne.

Obok tradycyjnych narzędzi stomatologicznych na co dzień używany jest sprzęt najnowszej generacji, taki jak:Wyposażenie gabinetu dentystycznego M-Dentica

oraz

W M-DENTICA Białystok staramy się wykorzystywać najnowsze zdobycze techniki, poszukiwane i niezwykle precyzyjne metody diagnostyczne po to, by nasi Pacjenci mogli jak najdłużej cieszyć się pięknem naturalnego uśmiechu, a w razie potrzeby bezboleśnie pozbyć się problemów nawet z najbardziej problematycznymi zębami.

Dzięki tak unikatowemu wyposażeniu gabinetu zarówno dorośli, jak również dzieci, w rękach naszych specjalistów czują się bezpiecznie i komfortowo. Zajmując się konkretnym przypadkiem, robimy wszystko, by nasi Pacjenci nie tylko nie odczuwali bólu, ale także pozbyli się traumatycznego lęku przed dentystą – tak, by – w razie konieczności odbycia kolejnej wizyty – czuli się u nas swobodnie.

Tak pracujemy w M-DENTICA

Nasi pracownicy przestrzegają najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Gwarantuje to Pacjentom wyjątkowo szybki i trwały rezultat leczenia przebiegającego w atmosferze zrozumienia oraz dbałości o indywidualne podejście do każdego problemu, z którym Państwo się do nas zgłoszą.

W M-DENTICA z powodzeniem praktykujemy system „na cztery ręce”, tworząc starannie dobrane zespoły złożone z doświadczonego lekarza stomatologa lub innego specjalisty oraz wykwalifikowanej asystentki stomatologicznej. Dzięki temu jakość zabiegu jest znacznie wyższa, a czas jego trwania – krótszy.

Przykładamy ogromną wagę do precyzyjnej diagnostyki przed podjęciem leczenia, monitorując stan działań również w czasie jego trwania, co zapewnia naszym Pacjentom wyjątkowo efektywne uporanie się z konkretnym problemem stomatologicznym.

Zapraszamy Państwa serdecznie do siedziby M-DENTIKI na białostockim Nowym Mieście na pierwszą bezpłatną konsultację oraz by osobiście zapoznać się z gabinetem.