Komfort i bezpieczeństwo

Najwyższa sterylność w gabinecie stomatologicznym M-DenticaW gabinecie stomatologicznym komfort i bezpieczeństwo to dwa ważne aspekty wykonywanych usług. Przykładamy do nich dużą uwagę, ponieważ to Pacjencie są dla nas najważniejsi. Ci, którzy przychodzą do nas mają pewność, że wszystkie wymogi bezpieczeństwa sanitarnego zostały spełnione.

Komfort leczenia stomatologicznego

Nasz personel to zespół wykwalifikowanych lekarzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy zabieg przebiegał zgodnie z najaktualniejszymi standardami, ale również bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Każdy z naszych Pacjentów otrzymuje wyjątkową, indywidualną opiekę, a zespół dba o to, by skrócić czas trwania zabiegu, co jest możliwe dzięki systemowi „na cztery ręce”. Oznacza to, że w czasie zabiegu zajmują się Państwem lekarz i asystentka stomatologiczna.

W trosce o Państwa komfort w czasie leczenia wyposażyliśmy nasz gabinet w najwyższej klasy urządzenie QuickSleeper 4, które komputerowo przeprowadza bezpieczną iniekcję znieczulenia – dzięki temu odczucia bólowe zostają zminimalizowane.

Bezpieczeństwo zabiegów dentystycznych

Gabinet M-DENTICA jest wyposażony w najnowocześniejszy autoklaw (urządzenie przeznaczone do sterylizacji narzędzi i sprzętu medycznego), zapewniający vacuklav sterylizator parowy klasy Bnajwyższą higienę pracy. Autoklaw przechodzi regularne testy, które potwierdzają jego prawidłowe działanie i skuteczność. Dzięki temu każdy zabieg jest przeprowadzany przy użyciu całkowicie sterylnego zestawu narzędzi. Dodatkowo używamy wyłącznie jednorazowych osłon na uchwyty oraz sterylnie pakowanych materiałów higienicznych.

Niektóre zabiegi stomatologiczne wymagają dokładniejszej analizy przypadku, do której potrzebne jest punktowe zdjęcie rentgenowskie zęba lub całej szczęki, aby dokładnie ocenić stan uzębienia oraz tkanki kostnej. Częstą obawą Pacjentów, u których konieczne jest wykonanie zdjęć RTG, jest konieczność narażenie się na nadmierne promieniowanie, jednak w naszym gabinecie wykorzystujemy najwyższej klasy aparat – cyfrowy radiowizjograf węwnątrzustny ma dużo niższy czas naświetlania, a tym samym emituje minimalne dawki promieniowania.

W M-DENTICE przekonają się Państwo, że leczenie stomatologiczne nie musi być przykrym doświadczeniem.