Oferta leczenia stomatologicznego

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego M-DenticaZależy nam na kompleksowym podejściu: najkrótszy czas, najwyższa trwałość, różni specjaliści w jednym miejscu. W trosce o Pacjentów opiekę nad ich zębami zaczynamy od profilaktyki – od najmłodszych po późne lata, co 6 miesięcy przeprowadzamy kontrolne przeglądy jamy ustnej, konsultujemy zmiany i proponujemy leczenie oraz monitorujemy jego postęp.

Dbałość o satysfakcję i zdrowie – oferta M-Dentica Białystok

Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób możemy Państwu pomóc.

 • Pierwsza wizyta – podczas wstępnego spotkania dokonujemy analizy stanu uzębienia, lokalizujemy źródło problemów i opracowujemy plan dalszego postępowania. Na podstawie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie optymalnie dobrać metodę leczenia do kondycji i indywidualnej sytuacji Pacjenta.

 • Profilaktyka – wierzymy, że stan Państwa uzębienia zależy także od Państwa zaangażowania w profilaktykę zdrowia jamy ustnej. Nasz personel służy konsultacjami i poradami w tym zakresie. Wskażemy, jakich procedur przestrzegać, jaką technikę szczotkowania stosować, a nawet, w jaki sposób zoptymalizować codzienną dietę, by Państwa zęby stały się okazem zdrowia.

 • Stomatologia zachowawcza – kiedy już pojawią się problemy, wdrożymy leczenie. W walce z próchnicą i jej objawami nie stoimy na straconej pozycji. Metody zapobiegania czy reagowania dobieramy do stanu zdrowia Pacjenta – począwszy od leczenia ubytków po dobór wypełnienia.

 • Leczenie kanałowe (endodoncja) – w trudniejszych przypadkach może pojawić się konieczność podjęcia leczenia kanałowego. Z dumą przyznajemy, Zabieg na cztery ręceże dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem (leczenie pod mikroskopem) pozwalającym na zastosowanie niezwykle skutecznych metod. W większości przypadków leczenie endodontyczne zostanie przeprowadzone podczas jednej wizyty.

 • Stomatologia estetyczna – jeśli chcieliby Państwo poprawić wygląd swojego uzębienia lub uzupełnić jego braki, doradzimy i dobierzemy odpowiednią metodę przywrócenia Państwu pięknego uśmiechu. Metody postępowania dobieramy indywidualnie, stosownie do potrzeb i możliwości naszych Pacjentów – począwszy od białego wypełnienia przez inlay/onlay po korony, mosty i licówki.

 • Wybielanie zębów – w naszym gabinecie nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by mogli Państwo odzyskać utracą biel zębów. Podczas konsultacji zaproponujemy odpowiedni rodzaj zabiegu (wybielanie w gabinecie lub też w we własnym domu).

 • Stomatologia dziecięca – jesteśmy świadomi tego, że dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym niechętnie odwiedzają gabinety dentystyczne. Opieka stomatologiczna dla najmłodszych to prawdziwe wyzwanie, które z radością podejmujemy każdego dnia, wykazując troskę i zrozumienie dla obaw Małych Pacjentów.

 • Periodontologia – zawsze zwracamy uwagę na to, że tak samo jak o zęby powinniśmy też dbać o dziąsła i nie lekceważyć zmian w ich obrębie. Powodowane przez bakterie choroby przyzębia mają tendencję do nawracania, a nieleczone mogą prowadzić do utraty uzębienia – w M-DENTICA jesteśmy po to, by do tego nie dopuścić.

 • Protetyka – brakami uzębienia i jego uzupełnieniem zajmiemy się już w czasie pierwszej wizyty. Wystarczy, aby zdecydowali się Państwo na konsultację, podczas której Profesjonalne podejście do problemów klientawykwalifikowany protetyk zaproponuje najskuteczniejszy plan przygotowania wypełnień protetycznych.

 • Chirurgia – doświadczenie naszego personelu przeprowadzi Państwa przez zabiegi z zakresu  chirurgii stomatologicznej. Czy konieczna będzie całkowita ekstrakcja, operacyjne usuniecie pozostawionych korzeni czy też regeneracja tkanek przyzębia, mają Państwo pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie i bezboleśnie.

 • Implantologia – implanty stomatologiczne w sposób trwały uzupełnią braki uzębienia, natychmiastowo poprawiając też komfort psychiczny. W naszym gabinecie wykonać mogą Państwo odbudowę pojedynczego, kilku zębów lub całych łuków.